Atsilaikyk prieš gripą: imunitetą stiprinantys pusryčiai

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Turbūt ir Jūs šiuo laiku tik ir girdite, kaip aplink suserga vis daugiau giminaičių, draugų ir artimųjų. O gal ir Jūsų mažyliai taip pat, po dviejų dienų praleistų darželyje, grįžo varvančiomis nosimis? Tad, tik pajutę ligos pradžią, suskubome apsiginkluoti natūraliomis priešvirusinėmis priemonėmis, o jūs turbūt suprantate, kad įvairiomis mikstūrėlėmis pamaitinti kartais būna sunku ne tik vaikus, bet ir besiožiuojančius vyrus. Tad visas gydomąsias priemones nutarėme slėpti šeimai įprastuose patiekaluose.

REIKĖS:

  • dubens mėgiamos košės;
  • saujelės ARIMEX goji uogų (arba 1GO uogų mišinį);
  • saujelės spanguolių;
  • 2 v. š. medaus

GAMINIMAS:

  1. Spanguoles mediniu šaukštu sutriname su medumi, kol išsiskirs sultys.
  2. Į košę įmaišome goji uogas bei spanguolių-medaus mišinį.

 

Papildomai košės saldinti nereikėjo, o uogas buvo smagu gaudyti šaukšteliu. Ir nė vieno nuo spanguolių rūgštumėlio besiraukančio veiduko!

 

Recepto nuoroda: http://lieknosbites.lt/pagrindiniai-patiekalai/vegetariski/miltiniai-patiekali/atsilaikyk-pries-gripa-imuniteta-stiprinantys-pusryciai/

 


Produktai, susiję su šiuo receptu
Energetinė vertė, kcal Baltymai, g Angliavandeniai, g iš kurių cukrus, g Riebalai, g iš kurių riebalų rūgštys, g Skaidulos, g Natris (druska), g
Razinos2 1GO DŽIOVINTŲ UOGŲ MIŠINYS 320 2,9 75,6 71,5 0,5 0 1,0 0
spanguoles Džiovintos spanguolės 347,0 0,1 82,4 65,0 1,4 0,1 2,1 0,0
goji Goji uogos 351,0 14,4 70,0 44,2 1,1 0,0 2,0 1,0
Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.