Grasina peršalimo ligos – pradėkite nuo sveikų pusryčių!

Sveiki pusryčiai su seklomis Arimex

Sveikos mitybos principais pradedame rūpintis atslinkus rudeniui, kai kumščiu pradeda grūmoti įvairiausios peršalimo ligos. Kad ir teoriniam rudeniui teatslinkus (pro langą pažvelgus nė kiek į jį nepanašu) prisiminkime savo sėklų lentynėlę ir ypatingas jų savybes, Vienas lengviausių būdų tai padaryti yra pusryčiai, juk sėklas galima berti tiek į košes, tiek ant sumuštinio ar dėti į įvairiausias užtepėles. Vieną tokią vos per kelias minutes galite pasigaminti ir Jūs . Puiki dienps pradžia garantuota.

Jums reikės:

GAMINIMAS

Visus ingredientus sudėkite į trintuvą, jei reikia, įpilkite šlakelį vandens ir smulkinkite iki norimos konsistencijos. Man patiko palikti didesnius, traškius gabalėlius.

Valgykite su bemiele duona ar kitomis alternatyvomis.

 

Recepto nuoroda: http://lieknosbites.lt/lengvieji-patiekalai/uzkandziai/grasina-persalimo-ligos-pradekite-nuo-sveiku-pusryciu/


Produktai, susiję su šiuo receptu
Energetinė vertė, kcal Baltymai, g Angliavandeniai, g iš kurių cukrus, g Riebalai, g iš kurių riebalų rūgštys, g Skaidulos, g Natris (druska), g
Sezamas Sezamo sėklos 642,0 22,0 14,9 0,0 53,2 6,7 7,9 0,1
Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.