Į darbą kartu su ARIMEX – sezamų sėklos

Receptas su sezamo sėklomis

Už lango žemę skalauja lietus… rudeniškas… šaltas vėjas kedena paskutinius medžių lapus, o mes… prisimenam vasarą… ir skaniuosius grill marinuotus sparnelius, kuriuos be abejonės galėtumėte išsikepti ir orkaitėje, kad sušiltų namai ir sielos, kad pamirštumėte vėją, lietų, rudeninę depresiją ir skaniai praleistumėt sekmadienio vakarą… o rytojaus darbo pietums, saugiau paslėpę kelis sparnelius turėtume sočius, sveikus ir be abejo skanius pietus, pagardintus Arimex valgomomis sėklomis!

Taigi šios savaitės svečias – sezamo sėklos. Šios mažosios sėklytės yra gausios aliejų, kuris spaudžiamas tiek iš šviežių, tiek skrudintų sezamų. Ne paslaptis, kad jomis dažnai barstome saldžius kepinius, tačiau mūsų namuose šiomis sėklomis gardinami ir vištienos patiekalai. Taigi jei šiandien jums tiesiog slogi nuotaika, būtinai pasigaminkite ką nors su sauja sezamų, kurie kupini stiprinančio magnio, o liaudiens medicinoje naudojamas aliejus gelbsti nuo ūmaus peršalimo, slogos ir net kosulio. Tik svarbu – mėgaukite saikingi – jeigu esate alergiški!!!

Susluoksniuokite:

  • virti ryžiai
  • japoninės žaliosios pupelės (virtos arba garintos)
  • marinuota raudonoji paprika
  • kepti vištienos sparneliai
  • druskos ir pipirų pagal skonį
  • skrudintų sezamų aliejus
  • sezamų sėklos

 

Recepto nuoroda – http://www.bajaliai.lt/i-darba-kartu-su-arimex-sezamu-seklos/

 


Produktai, susiję su šiuo receptu
Energetinė vertė, kcal Baltymai, g Angliavandeniai, g iš kurių cukrus, g Riebalai, g iš kurių riebalų rūgštys, g Skaidulos, g Natris (druska), g
Sezamas Sezamo sėklos 642,0 22,0 14,9 0,0 53,2 6,7 7,9 0,1
Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.