Marinuotų daržovių ir lašišos derinys kartu su aguonomis

Į DARBĄ KARTU SU ARIMEX – AGUONŲ SĖKLOS

Nors už lango jau pupso sniego kalneliai, kviečiame dar šiandien užsimarinuoti skanių ir gaivių salotų su lašiša ir aguonomis pietums rytoj į darbus!

Norime priminti, kad aguonų sėklytėse gausios B1 vitamino, kuris teigiamai veikia nervų sistemą, bei naudingųjų aliejų, kurie padeda kovojant su antsvoriu. Tai nėra tik desertų pagardas, jomis gardinami sūriai, makaronų patiekalai, o mes paruošėme švelniai marinuotų daržovių ir lašišos derinį, kuris tikrai praskaidrins dieną.

Susluoksniuokite:

  • šviežus nuluptas agurkas
  • sūdyta arba rūkyta lašišos file
  • prinokęs avokadas
  • raudonojo greipfrutų minkštimas
  • tarpuose būtinai pabarstykite ARIMEX aguonų
  • viską užpilkite medaus (1 v.š.), garstyčių (1 a.š.), citrinos sulčių (2 v.š.) ir aliejaus (2 v.š.) mišiniu, kuris būtinai turi viską apsemti

Per naktį pasimarinavusios stiklainiuke daržovės liks maloniai ir gaiviai traškios, lašiša minkšta. Skanaukite su ruginės duonos riekele.

 

Recepto nuoroda: http://www.bajaliai.lt/i-darba-kartu-su-arimex-aguonu-seklos/


Produktai, susiję su šiuo receptu
Energetinė vertė, kcal Baltymai, g Angliavandeniai, g iš kurių cukrus, g Riebalai, g iš kurių riebalų rūgštys, g Skaidulos, g Natris (druska), g
aguonos Aguonos 640,0 19,9 24,7 1,4 46,7 6,1 20,5 0,1
Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.