Suktinukai su graikiniais riešutais

rhdr

Pirma mintis, kuri kyla pamačius ir paragavus šių suktinukų – jie tokie nerealūs, kad, atrodo, neatsivalgysi. O ir nepavykti tiesiog negali. Receptas labai paprastas, toks, kurį be jokios abejonės gali patiekti svečiams. Mėsa viduje minkštutėlė, iš išorės apskrudusi, o įdaras puikiai derantis.

REIKĖS

  • kelių marinuotų šoninės juostelių (tinka įvairiausias jūsų mėgstamas marinavimo būdas)
  • cukinijų
  • saujos graikinių riešutų „Arimex Organic“
  • įvairių daržovių garnyrui

GAMINIMAS

Marinuotas šoninės juosteles pasitiesiame išilgai ant darbinio paviršiaus. Cukiniją supjaustome šiaudeliais ir dedame ant šoninės. Šiek tiek vandenyje pamirkytus graikiškus riešutus dėliojame šalia cukinijos ant šoninės. Įdarą įsukame į šoninės juostelę. Suktinukus išdėliojame kepimo skardoje, aplink dedame įvairias kepimui tinkamas daržoves: bulves, šparaginės pupelės, papriką ir kt. Viską kepame 180 laipsnių orkaitėje apie 40 minučių.

Už receptą dėkojame: http://lieknosbites.lt/pagrindiniai-patiekalai/mesos-patiekalai/del-siu-suktinuku-apsilaizysite-pirstus/


Produktai, susiję su šiuo receptu
Energetinė vertė, kcal Baltymai, g Angliavandeniai, g iš kurių cukrus, g Riebalai, g iš kurių riebalų rūgštys, g Skaidulos, g Natris (druska), g
graikiniai_lukst2 Graikiniai riešutai 654,0 15,2 13,7 2,6 65,2 6,56 6,7 0,02
Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.