Varškėtukai, kurie patiks ne tik vaikams

Varškėtukai per pridėtinio cukraus Arimex

Pusryčiai – vienas būtiniausių ir svarbiausių dienos valgių, kuris suteikia energijos visai dienai. Šį kartą siūlome pasigaminti skanius ir saldžius varškėtukus be pridėtinio cukraus, kurie patiks ir jums, ir jūsų vaikams. Vietoj cukraus siūlome naudoti džiovintas datules ir bananus.

REIKĖS:

  • saujelės datulių „Arimex Premium“
  • ½ banano;
  • 1 kiaušinio;
  • 500 g 9 proc. riebumo varškės;
  • ½ stiklinės miltų;
  • druskos

Datules ir bananą dedame į maistinį smulkintuvą ir sumalame iki tyrelės  (jei sunkiai trinasi, įpilame šiek tiek vandens). Bananų-datulių tyrę pilame į varškę, beriame druskos, įmušame kaušinį ir gerai išmaišome. Po truputėlį beriame miltus ir minkome. Jei labai limpa prie rankų – beriame dar miltų.

Išminkome ilgą ploną juostą, ją pjaustome nedideliais gabaliukais ir dedame į verdantį vandenį. Verdame apie 5 minutes.

Šiuos varškėtukus galima gardinti šviežiomis uogomis ir graikišku jogurtu. Skanaus!

Už receptą ir nuotrauką dėkojame Lieknos Bitės: http://lieknosbites.lt/pagrindiniai-patiekalai/vegetariski/miltiniai-patiekali/varsketukai-kurie-tiks-net-vaikams-nuo-vieneriu/


Produktai, susiję su šiuo receptu
Energetinė vertė, kcal Baltymai, g Angliavandeniai, g iš kurių cukrus, g Riebalai, g iš kurių riebalų rūgštys, g Skaidulos, g Natris (druska), g
datules2 Datulės sirupe 248,0 2,8 57,1 57,1 0,2 0,1 3,4 0,0
Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.