15 priežasčių niekada nepasiduoti

96989

Gyvenime ateina toks momentas, kai įvairių situacijų metu aplanko jausmas viską mesti. Kartais tas jausmas aplanko dar net nepradėjus imtis numatytos veiklos, o kartais – vos kelios akimirkos iki didžiojo lūžio, kuris būtų nuvedęs tiesiai link tikslo. Dalijamės net 15 priežasčių, kodėl niekada neturėtumėte pasiduoti.

 1. Kol esate gyvi – viskas įmanoma. Vienintelė pagrįsta priežastis pasiduoti yra tik tada, jei esate miręs. Tol, kol esate gyvas, sveikas ir laisvas, turite pasirinkimą bandyti tol, kol galiausiai jums pasiseks.
 2. Būkite realistu. Galimybė nebandytą dalyką gerai atlikti iš pirmo karto – beveik neegzistuoja. Viskam reikia laiko, mokymosi ir klaidų. Mokykitės iš jų!
 3. Esate stiprus. Esate netgi stipresnis, nei manote. Vienas nedidelis žingsnelis atgal jūsų nesustabdys siekti savo tikslų. Nesustabdys ir 10, 100 ar 1000 žingsnelių atgal.
 4. Įrodykite, kad galite. Niekas nenori būti „tuo, silpnuoju ir pasiduodančiu“. Išeikite į lauką ir pasauliui bei sau įrodykite, kad toks nesate. Jūs GALITE ir PASIEKSITE, ką nusimatėte. Vienintelis kartas, kai jums nepavyks bus tada, kai pasiduosite.
 5. Ar tai jau buvo kažkada daryta? Jei kažkas kitas galėjo tai pasiekti, galite ir jūs. Net jei tai padaryti sugebėjo vienas vienintelis žmogus pasaulyje, tai – jau priežastis nepasiduoti.
 6. Tikėkite svajonėmis. Nenuvertinkite savęs. Gyvenime bus labai daug žmonių, kurie bandys jus atkalbėti ir įrodyti, kad tai, ką norite pasiekti – neįmanoma. Neleiskite niekam griauti jūsų svajonių.
 7. Jūsų šeima ir draugai. Leiskite savo mylimiems žmonėms, kurie jums reiškia viską, būti įkvėpėjais išgyventi ir ištverti. Galbūt reikia tiesiog rasti kitą kampą, sprendimą, daugiau pasimokyti ar praktikuotis – svarbu nepasiduoti!
 8. Todėl, kad taip reikia. Nepasiduokite, nes tiesiog taip reikia.
 9. Yra žmonių kur kas blogesnėse situacijose. Ar ketinate praleisti 5 km pabėgiojimą? Pagalvokite apie žmones, kurie negali net vaikščioti. Ką jie atiduotų už tai, kad galėtų kasdien nubėgti 5 km?
 10. Pagerinkite mūsų pasaulį. Kai ką nors pasiekiate, savo sėkmę galite panaudoti geriems tikslams – kad pasaulis būtų gražesnis.
 11. Praturtėkite arba mirkite bandydami tai padaryti. Tai žodžiai iš grupės „50 Cent“ dainos. Grupės nariai turtingi, jie tikrai to pasiekė. Drąsiai žvelkite į akis savo baimėms ir niekada nesirinkite lengviausio kelio.
 12. Neapykantą palikite pavyduoliams. Jų visada bus – tokių, kurie kartos „ne“ ir bandys jus išvesti iš kelio. Nekreipkite į juos dėmesio ir neskaudinkite savęs. Tikėkite savimi!
 13. Jūs nusipelnėte būti laimingu. Ir niekada neleiskite niekam sakyti kitaip. Jūs nusipelnėte būti laimingu ir sulaukti sėkmės. Nusiteikite pozityviai ir nepasiduokite iki pat finišo linijos.
 14. Įkvėpkite kitus. Būkite pavyzdžiu kitiems ir atsisakykite pasiduoti. Kas žino, galbūt jūsų nepasidavimas įkvėps žmogų, kurie atsidurs aukštumose!
 15. Jūs taip arti! Kai jaučiate, kad norite pasiduoti, ir jau net ketinate tai padaryti, žinokite – jūs arti lūžio taško. Bet kuri akimirka gali būti TA, kurios tetrūko pasiekti sėkmę!

Produktai, susiję su šiuo straipsniu
Energetinė vertė, kcal Baltymai, g Angliavandeniai, g iš kurių cukrus, g Riebalai, g iš kurių riebalų rūgštys, g Skaidulos, g Natris (druska), g
cashew2 1GO RIEŠUTŲ IR DŽIOVINTŲ VAISIŲ MIŠINYS 482 7 56,7 45,4 24,5 5,4 3,1 0,2
Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.