5 būdai sveikesniam ir laimingesniam gyvenimui

Pistachios_are_Heart_Healthy_1.regular_0

Ar žinojote, kad JAV kasmet, gegužės mėnesį, vyksta Nacionalinė moterų sveikatos savaitė? Kviečiame prisijungti prie savimi besirūpinančių moterų ir Jus! Dalinamės keliais patarimais, kurie Jūsų gyvenimą padarys sveikesnį ir laimingesnį:

  1. Puikus jėgų šaltinis – ląsteliena. Ląsteliena ilgam suteikia sotumo jausmą, kuris leidžia lengviau laikytis numatyto sveikos mitybos plano. Vienas geresnių ląstelienos šaltinių – pistacijų riešutai, kurių 30 g yra net 12 proc. visos dienos reikalingos ląstelienos normos.
  2. Kūno tvirtinimas minimaliomis pastangomis. Neretai pradedantieji sportininkai neapskaičiuoja savo jėgų ir persistengia, manydami, kad treniruotė būtinai turi trukti bent vieną valandą. Pradėkite nuo mažesnių tikslų, pavyzdžiui, pradžioje treniruokitės po 30 min per dieną ir palaipsniui trukmę ilginkite iki 45 min, dar vėliau – iki valandos, jei jaučiate, kad Jūsų organizmas tam neprieštarauja. Trumpa treniruotė yra kur kas geriau nei išvis jokios treniruotės!
  3. Sveiki užkandžiai. Pasirinkite tokius užkandžius, kurie yra ir skanūs, ir naudingi sveikatai, pavyzdžiui – pistacijas. Jos ne tik ypač skanios, bet ir maistingos! Suvalgę 30 pistacijų riešutų jausitės sočiai užkandę, o gausite tik 100 kalorijų.
  4. Gerai nuotaikai tereikia vienos treniruotės. Jei norite visą dieną atrodyti ir jaustis nepakartojamai – treniruokitės anksti ryte, vos tik atsikėlę. Tada ir diena turėtų praeiti sklandžiau – norą užkąsti ko nors nesveiko užgoš kaltės jausmas. Juk gaila visą ankstyvą rytinę treniruotę paleisti pavėjui!
  5. „Pistacijų metodas“ tikrai veikia! Žinome būdą, kaip efektyviai sumažinti suvartojamas kalorijas. O paslaptis labai paprasta – valgant neišlukštentas pistacijas, netoliese besikaupianti tuščių lukštų krūvelė džiaugsmo tikrai nekelia. O kartais tiek ir tereikia – vizualiai pamatyti suvalgyto maisto kiekį. Taip pat, valgant neišlukštentus riešutus, valgymo procesas kur kas pailgėja, todėl rezultatas akivaizdus – per tą patį laiką suvalgome jų kur kas mažiau!
Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.