7 paprasti žingsniai, padėsiantys 2014-uosius paversti pačiais geriausiais

motto.net.ua-67261

Sunku patikėti, kad ir vėl tenka planuoti naujų metų tikslus, tačiau taip jau yra – prasidėjo dar vieni metai.

1. Nustokite bandyti

Vos nustojus bandyti, dalykai taps lengviau pasiekiami. Nesakau, jog nereikia dėti visų savo pastangų. Siekiant tikslų taip elgtis tiesiog būtina. Kita vertus, nustokite perdėtai stengtis ir planuoti. Baikite siekti viską kontroliuoti. Pamatysite, kai tik nustosite savo kelyje matyti vien kliūtis, įgyvendinti tikslus taps daug lengviau.

2. Kasdien medituokite

Net jei tam galite skirti vos kelias minutes. Meditacija padės geriau susikaupti ir susitelkti į tai, ką norėtumėte pasiekti.

3. Būkite kūrybingi

Mes visi esame gimę kurti. Juk kūryba – mumis tekanti gyvybės energija. Neabejokite savo kūrybiškumu. Net jei niekada to prieš tai nedarėte, net jei niekas nesupranta, kūrybiškumo impulsą laikykite ženklu, jog einate teisinga linkme.

4. Atidžiai nusistatykite savo ketinimus

Tai yra taip svarbu, kad ketinimams skiriu didžiąją seminaro dalį. Kasdien aktyviai dalyvaukite kiekvienoje srityje, prieš tai nusistatę savo ketinimus. Šio metodo moko ir Estera Hiks. Tokiu būdu nuolat gyvensite „čia ir dabar“, tačiau nesisuksite rutinoje, beviltiškai stengdamiesi užbaigti pradėtus darbus. Paprasčiausiai nusistatykite savo ketinimus kitam gyvenimo etapui ir, kai jau pasieksite tą etapą, nustebsite, kiek džiaugsmo suteiks akivaizdus ketinimų įgyvendinimas.

5. Būkite dėkingi

Kiekvieną dieną pradėkite ir užbaikite padėkos sąrašu. Išvardinkite bet ką, kas tik ateina į galvą – materialius dalykus, emocijas, patirtį, žmones, garsus, kvapus, pojūčius, veiksmus – tiek didelius, tiek mažus. Savo gyvenimo branginimas – tai nuolatinis padėkos jausmas.

6. Nebijokite

Mes visi kažko bijome. Dažniausiai bijome įvairaus skausmo, tačiau, jei įdėmiau pasvarstytume, daugeliu atvejų savo gyvenime esame saugūs, taigi mūsų baimė tėra tik psichologinis skausmas. Taip pat bijome sutrikimo, žlugimo ir pokyčių. Bijome prarasti mylimąjį arba priaugti svorio. Bijome spuogų ir tuščių bankų sąskaitų. Iš esmės, bijome labai daug ko. Tačiau, jei nustosite leisti savo baimei diktuoti jums, kasdien jausitės vis drąsesniais. Pripažinkite, kad skausmas yra tik dar vienas gyvenimo teikiamas potyris ir nebeleiskite baimei paveikti jūsų elgesio. Taip šioje kelionėje vis geriau pažinsite tikrąjį save.

7. Sutikite, kad kai kurie dalykai susitvarko savaime

Tikrai negalite kontroliuoti, kaip viskas išsispręs, tačiau tikrai žinote, jog visa tai susitvarkys bet kokiu atveju. Todėl nustokite domėtis įvykio detalėmis – tiesiog viską paleiskite savieigai ir pradėkite tikėti. Tikėkite, kad viskas bus GERAI, nes taip ir bus. Viskas bus būtent taip, kaip ir turi būti.

Išlipkite iš lovos tinkama koja, jauskitės dėkingi, nustokite bijoti ir nutarkite šiuos metu paversti pačiais geriausiais savo gyvenimo metais!


Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.