Ar dalinatės sveiko maitinimosi nauda?

71863

Gali būti nelengva išlaikyti teigiamą nusiteikimą apie  sveiką maitinimąsi, todėl bendravimas gyvai ar internetu su panašiai mąstančiais žmonėmis tikrai padės neišklysti iš kelio. Dalinimasis savo laime ir energija – puikiausias būdas sveiko maitinimosi privalumus parodyti ir kitiems.

Buvimas geru sveikos dietos pavyzdžiu kalba pats už save bei yra pats geriausias atsiliepimas. Nes aplinkiniams parodo rezultatą be jokio spaudimo ar vertimo jaustis kaltais.

Tuo tarpu dalinimasis informacija – dar vienas puikus dalykas, o interneto puslapiai ir knygos tai itin palengvina, kadangi bendraudami galite tiesiog užsiminti apie atrastą įdomų šaltinį ir pasiūlyti jį peržiūrėti. Tokiu būdu jūs kartu mokotės, o ne įsakinėjate kitiems, kaip elgtis. Informacija, paremta įvairiais šaltiniais, ne tik jūsų asmeninėmis mintimis, gali padaryti didesnę įtaką.

Nesvarbu, kiek teisus esate, kartais informaciją pravartu išgirsti iš kito šaltinio arba išgirsti ją šiek tiek kitais žodžiais, kad ji pasiektų tikslą ir įgautų prasmę.

 

Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.