Eglė Jakštytė: „Dietų nesilaikau ir akylai savo svorio pokyčių neseku“

Egle3

Dainininkė Eglė Jakštytė mus žavi ne tik puikiu balsu, bet ir žaviomis kūno linijomis, prikaustančiomis dėmesį. Mergina sako, kad nesilaiko jokių dietų, tiesiog jau metus laiko aktyviau sportuoja ir renkasi sveiką maistą.

Rytas prasideda nuo stiklinės vandens

Eglė pasakojo, kad mityba vasarą pasikeičia natūraliai, juk šiuo metų laikų išties didelis gėrybių pasirinkimas – daržovės, vaisiai puikiai tinka karštą vasaros dieną. Iš daržovių jai labiausiai patinka brokoliai ir agurkai. Anksčiau nemėgusi obuolių, dabar juos noriai įtraukia į savo maisto racioną.

Dainininkė pasakojo, kad tiesiog reikia atrasti laiko sportui, aktyviai gyvensenai, tuomet figūra bus daili be didelių pastangų. „Akylai nestebiu savo svorio, apie metus laiko aktyviau sportuoju, tad visi rezultatai matosi veidrodyje, bet žinoma, jei matau, kad yra kažkokių pokyčių, pasisveriu“, – sakė E. Jakštytė.

Ji pasakojo ir neleidžianti sau ilgai miegoti, tuomet diena daug produktyvesnė. „Rytą pradedu stikline vandens su citrina ir atgaivina, ir pabudina“, – pasakojo Eglė.

Užkandžiams riešutai ir uogos

Dainininkė neatsispiria ir pieno produktams, ypač ji mėgsta džiovintą sūrį ir pasukas su linų sėmenimis, dažnai valgo jogurtus, o vakarienei dėl aktyvios veiklos ir koncertų kartais nebelieka laiko. „Jei valgau vakarienę, renkuosi ne angliavandenių turinčius produktus, o liesą varškę arba žuvį, vištienos krūtinėlę“, – dalijosi savo mitybos principais E. Jakštytė.

Paklausus, ar vykstant į koncertus nesinori greitojo maisto, Eglė atsakė, kad anksčiau labai dažnai būdavo noras užkąsti nesveikų užkandžių, bet dabar ji džiaugiasi, kad ir degalinėse atsirado sveiko maisto, net vaisių.

Su savimi Eglė visuomet turi riešutų ir uogų, ji renkasi Arimex džiovintus produktus. „Renkuosi mišinį, nes patinka ir riešutai, ir vaisiai. Turiu su savimi šiuos užkandžius, nes patogu, galiu bet kada užkąsti maistingų užkandžių“, – pasakojo E. Jakštytė. Kartais riešutus ji maišo ir su natūraliu medumi, šį užkandį renkasi vietoj deserto.

Atlikėja merginoms, norinčioms padailinti kūno linijas, pataria dieną valgyti angliavandenius, o antroje dienos pusėje baltyminį maistą. Daug įtakos daro aktyvi veikla, žmonės, kurie nesportuoja ir dirba sėdimą darbą, būtinai turėtų atsižvelgti į mitybą, kad nepritrūktų energijos.

 


Produktai, susiję su šiuo straipsniu
Energetinė vertė, kcal Baltymai, g Angliavandeniai, g iš kurių cukrus, g Riebalai, g iš kurių riebalų rūgštys, g Skaidulos, g Natris (druska), g
ananasai2 1GO DŽIOVINTŲ VAISIŲ IR SĖKLŲ MIŠINYS 395 7,2 67,9 61,7 10,1 3,4 1,8 0,5
Razinos2 1GO DŽIOVINTŲ UOGŲ MIŠINYS 320 2,9 75,6 71,5 0,5 0 1,0 0
cashew2 1GO RIEŠUTŲ IR DŽIOVINTŲ VAISIŲ MIŠINYS 482 7 56,7 45,4 24,5 5,4 3,1 0,2
Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.