Išlikite jauni su šiais sveikais įpročiais

islikite jauni1

Norite atjaunėti, tapti sveikesni ir geriau atrodyti? Galime lažintis, kad Jums būtų tikras iššūkis kasdien įveikti 10 000 žingsnių, medituoti ir valgyti Viduržemio jūros maistą. Nors, kaip tik dėl šio sveiko pasirinkimo trejeto, jūs tampate dešimčia metų jaunesni, palyginti su jūsų kalendoriniu amžiumi.

Pateikiame dar keletą nuostabių būdų, kaip pajauninti savo realų amžių, kad, kaip Bendžaminas Batonas, galėtumėte mėgautis jaunatviška energija ir vyresniame amžiuje.

  • Išsitieskite! Gera laikysena reiškia ir gerą sveikatą. Tyrimai rodo, kad sėdint susmukus, vaikščiojant panėrus galvą arba susikūprinus, deguonis sunkiau patenka į plaučius, vadinasi, ir į visą organizmą per kraują, o tai didina pirmalaikės mirties riziką. Norėdami pataisyti savo laikyseną, pavaikščiokite 10 minučių per dieną rankas prispaudę prie šlaunų, arba taip, lyg vaikščiotumėte pasidėję ant viršugalvio knygą. Taip pat stiprinkite pagrindinius kūno raumenis praktikuodami jogą.
  • Valgykite riešutus ir būkite sveiki. Suvalgykite kasdien po saują riešutų (vietoj atitinkamo kalorijų kiekio iš sočiųjų riebalų). Riešutuose gausų nesočiųjų riebalų. Sočiųjų riebalų pakeitimas nesočiaisiais riebalais mityboje padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje [mononesočiosios ir polinesočiosios riebalų rūgštys yra nesotieji riebalai]
  • Džiaukitės pomėgiu su partneriu arba bičiuliu. Turėdami bendraminčių, su kuriais kartu įsitraukiate į mėgstamas veiklas, galite save pajauninti iki 2,8 metų.

Tačiau tikrai yra ir daugiau paprastų būdų, padedančių atjaunėti. Mylėkite ir būkite mylimi, mėgaukitės geru pokaičio miegu, taure vyno ir malonumu valgyti juodąjį šokoladą. Visa tai galima suderinti net ir pasimatymo metu.

 


Produktai, susiję su šiuo straipsniu
Energetinė vertė, kcal Baltymai, g Angliavandeniai, g iš kurių cukrus, g Riebalai, g iš kurių riebalų rūgštys, g Skaidulos, g Natris (druska), g
ananasai2 1GO DŽIOVINTŲ VAISIŲ IR SĖKLŲ MIŠINYS 395 7,2 67,9 61,7 10,1 3,4 1,8 0,5
graikiniai_lukst2 Graikiniai riešutai 654,0 15,2 13,7 2,6 65,2 6,56 6,7 0,02
Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.