Ką simbolizuoja migdolai vestuvėse?

migdolai

Jordanijos migdolai jau tapo tradicija daugelyje Italijos, Graikijos ar Artimųjų Rytų kultūrų. Vestuvėse jau įprasta, kad jaunieji savo svečiams įteikia penkis migdolus, kurie simbolizuoja penkis svarbiausius palinkėjimus jauniesiems: sveikatą, vaikus, laimę, ilgaamžiškumą ir turtus. Įteikdami tuos penkis migdolus savo vestuvių svečiams, jaunieji tarsi padėkoja ir pasako, kad jų santuokoje netrūks nė vieno iš šių komponentų. Dalinamės dar keliais faktais apie migdolų reikšmę vestuvėse:

  • Jordanijos migdolai, kurie kartais dar vadinami „konfeti“, yra cukruoti, saldūs, dažnai šviesių, pastelinių spalvų.
  • Saldžiai kartokas šviežio migdolo skonis simbolizuoja gyvenimą. Saldumas reiškia viltį, kad jaunieji santuokoje labiau mėgausis saldumu nei kartumu.
  • Skaičius penki – nedalijamas. Jis simbolizuoja naujo susijungimo stiprybę ir rodo, kad pora nuo šiol dalinsis viskuo ir bus neišskiriama.
  • Penki migdolai svečiams dovanojami dažniausiai supakuoti į baltą tiulį ir perrišami mažu kaspinėliu.
  • Baltuosius Jordanijos migdolus, apglaistytus dangaus mėlynumo ar rožine spalva naudoja krikštynose, raudona – mokyklos ar universiteto išleistuvėse, žalia – sužadėtuvėse.

Produktai, susiję su šiuo straipsniu
Energetinė vertė, kcal Baltymai, g Angliavandeniai, g iš kurių cukrus, g Riebalai, g iš kurių riebalų rūgštys, g Skaidulos, g Natris (druska), g
migdolai Migdolų riešutai 663,0 24,2 20,5 6,6 52,0 4,7 8,1 0,0
migdolai_k_s2 Kepinti ir sūdyti migdolų riešutai 639,0 27,7 20,7 4,7 45,9 6,9 16,0 0,2
Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.