Kaip rytą pradeda pasaulio autoritetai?

33982

Ar turite ką nors bendra su Benjamin‘u Franklin‘u, Steve‘u Jobs‘u ar Margaret Thatcher? Dalinamės šių ir kitų žinomų asmenybių rytiniais ritualais, kad galėtumėte pasisemti patirties iš pasaulio autoritetų! Taigi, kaip prasideda šių žmonių diena?

STEVE‘AS JOBS‘AS (vienas kompanijos „Apple“ įkūrėjų)

„Pastaruosius 33 metus aš kas rytą pažiūrėdavau į veidrodį ir paklausdavau savęs: jei šiandien būtų paskutinė diena mano gyvenime, ar aš norėčiau daryti tai, ką šiandien jau esu suplanavęs? Ir kai atsakymas „ne“ pradeda kartotis per daug dažnai, pasidaro aišku, kad reikia pokyčių“.

Sutinkame – tikrai veiksminga. Jei ryte savęs paklaustumėte to paties, galbūt lengviau pavyktų susitvarkyti su kasdieniais darbais?

RON‘AS FRIEDMAN‘AS (filmų ir serialų prodiuseris)

„Diena baigiasi ir iš biuro išeinu su neapsakomu pasididžiavimu savimi dėl šiandieninių pasiekimų. Ką gi aš tokio padariau?“ Tokį klausimą sau užduoda R. Friedman‘as ryte, iškart atsisėdęs prie savo darbo stalo.

Dažnam el. pašto dėžutės tikrinimas ar balso pašto pranešimų perklausymas yra beveik automatinis veiksmas. Bet kuriuo atveju, šie veiksmai rikiuojasi „Blogiausi būdai kaip pradėti dieną“ sąraše. Abu veiksmai šturmuoja susikoncentravimą ir nukreipia smegenis į pasyvų režimą, kur kitų žmonių poreikiai išsirikiuoja pagrindinėse pozicijose.

KENNETH‘AS CHENAULT‘AS („American Express“ generalinis direktorius)

Paskutinis dalykas, kurį šis žmogus daro vakare palikdamas biurą, yra trijų dalykų, kuriuos jis nori įgyvendinti rytojaus dieną, užrašymas. Kitą dieną atvykęs į darbą jis turi nuo ko pradėti.

ANNA WINTOUR („Vogue“ vyriausioji redaktorė)

Ši moteris užsiima viena aktyviausių veiklų ryte – kasdien žaidžia tenisą. Žaidimas kasdien prasideda 5.45 val. ir tęsiasi valandą.

MARGARET THATCHER (buvusi Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė)

Manoma, kad ši moteris miegodavo (ir be jokio vargo galėdavo tai daryti) itin mažai, tad jos vėlyvi politiniai susitikimai niekada nebūdavo priežastis atsikelti vėliau nei įprasta – 5.00 val. Rytais ji klausydavosi BBC radijo stoties, kurioje būdavo kalbama apie maistą, ūkininkavimą ir kaimo naujienas.

PELHAM‘AS GRENVILLE‘AS WODEHOUSE‘AS (autorius ir humoristas)

Šis žmogus atsikelia 7.30 val. ir keliauja tiesiai prie už namo esančio suolelio kasdienei ritminei gimnastikai. Po mankštos jis grįžta į vidų ir pasiruošia pusryčius: skrebutį, kavos torto gabalėlį ir arbatos puodelį. Pusryčiauja skaitydamas „pusryčių knygą“, t. y. pramoginę ar nuotykių literatūrą. Tiesa, pusryčių meniu visada būdavo toks pat!

WILLIAM‘AS STYRON‘AS (novelistas)

Šis žmogus gali būti puikus pavyzdys teiginio, kad visi žmonės skirtingi ir visi dieną pradeda savu laiku. Jis miegodavo iki popietės, o jo „ryto rutina“ būdavo dar valandėlės sėdėjimas lovoje ir apmąstymai arba skaitymas.

EVA CHEN (žurnalo „Lucky“ vyriausioji redaktorė)

Pirmas dalykas, kurį ši moteris daro rytais – patikrina savo „Twitter“ paskyrą ir mėgstamiausius naujienų portalus. Televizoriaus ji nežiūri, kadangi kyla grėsmė įsitraukti į rodomą laidą ir pavėluoti. Kai Eva peržiūri visus portalus ir pasidažo, apsirengia pradėdama nuo batelių. Atvykusios į biurą jos laukia žaliosios arbatos puodelis.

DAVID‘AS KARP‘AS („Tumblr“ įkūrėjas)

Šis žmogus niekada neskaito el. laiškų, kol neatvyksta į darbą 9.30 val. arba 10.00 val. – į darbą jis atvyksta pėsčiomis, kelionė trunka apie 15 min. David‘o teigimu, jei kažkam reikia skubaus dėmesio, tas žmogus paskambins ar parašys trumpąją SMS žinutę. Atvykęs į darbą pirmiausia jis peržiūri elektroninius laiškus. Pašto dėžutės pagrindinėje skiltyje „Gautieji“  yra tik iš „Tumblr“ komandos ir jo merginos gauti laiškai. Kai perskaitomi šie laiškai, tuomet David‘as peržiūri ir kitus aplankus, kur keliauja patys įvairiausi laiškai. Po laiškų peržiūros į užrašų knygą surašomi visi dalykai, kuriuos būtina padaryti.

 

Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.