Kedrinių pinijų nauda odai

kedro

Kedrinėmis pinijomis vadinamos valgomos sėklos, kurios mūsų senelių laikais, pasirodo, buvo vartojamos kaip užkandis! Šios sėklos plačiai naudojamos ruošiant pesto padažą, taigi dabar jau žinote, kodėl šis padažas yra laikomas tokiu sveiku. Kedrinėse pinijose yra ypač svarbių vitaminų, mineralų, riebalų ir kitų, sveikam organizmui reikalingų elementų.

Kasdien suvartojama sauja kedrinių pinijų padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje, nes šiuose riešutuose gausu nesočiųjų riebalų. Jos taip pat naudingos Jūsų odai, nes:

1. Kedrinėse pinijose esanti gausybė gyvybiškai svarbių mineralų ir antioksidantų odos priežiūrai suteikia ypatingos naudos. Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos bei stabdo senėjimo procesą. Dėl kedrinių pinijų priešuždegiminių savybių, jie puikiai tinka jautrios odos tipams, nes ne tik ją maitina, bet ir apsaugo nuo įvairių odą veikiančių kasdienių sąlygų. Be to, jos turi puikią odos drėkinimo savybę.

2. Kedrinių pinijų aliejus dėl savo gydomųjų savybių puikiai žinomas masažo terapijoje. Šie riešutai ne tik atgaivina odą, bet ir suteikia jai puikią išvaizdą.

3. Kūno šveitiklis su šviežiomis kedrinėmis pinijomis ir kokoso aliejumi atgaivina odą, nušveisdamas negyvas jos ląsteles. Be to, dėl puikaus drėkinimo savybių toks šveitiklis yra laikomas puikia priemone išsausėjusiai odai

Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.