Maisto produktai jūsų grožiui

3562

Pirmoji pagalba plaukams – austrės ir riešutai

Plaukų slinkimas siejamas su cinko trūkumu. Cinkas svarbus normaliai plaukų būklei palaikyti. Norėdami turėti ilgas, storas kasas, cinko trūkumą galite kompensuoti vartodamos daug mineralų turintį maistą. Austrėse, garsėjančiose kaip afrodiziakas (mat primena tam tikrą moters kūno vietą), yra daugiau cinko negu bet kuriame kitame maisto produkte. Nemėgstate jūrų gėrybių? Išbandykite kitus šaltinius – raudoną mėsą, žemės riešutus, anakardžių riešutus ir moliūgų sėklas. Norėdami greitai kilstelti cinko kiekį organizme, valgykite atšaldytas žalias austres su trupučiu citrinų sulčių ar čili padažu, arba pagardinkite salotas skrudintomis moliūgų sėklomis ar žemės riešutais.

Nuo sezamo sėklų Jūsų dantys žvilgės

Sezamo sėklose gausu kalcio, kuris reikalingas normaliai dantų būklei palaikyti. Kai kitą kartą gaminsite troškinį arba salotas, įberkite saujelę sezamo sėklų.

 

 


Produktai, susiję su šiuo straipsniu
Energetinė vertė, kcal Baltymai, g Angliavandeniai, g iš kurių cukrus, g Riebalai, g iš kurių riebalų rūgštys, g Skaidulos, g Natris (druska), g
Sezamas Sezamo sėklos 642,0 22,0 14,9 0,0 53,2 6,7 7,9 0,1
Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.