Nepamirškite – esate nuostabus!

picjumbo.com_IMG_6037

Nuolat mąstydami ir tobulindami savo sveikos mitybos planą retkarčiais galite pasijusti tarsi išmušti iš vėžių. Turėti tikslų ir siekti tobulėti yra tikrai svarbu, tačiau lygiai taip pat reikėtų nepamiršti ir pasididžiuoti tuo, ką jau nuveikėte.

Jeigu jaučiatės „perdegęs“ nuo siekiamos tobulybės, skirkite minutę sau ir prisiminkite, kad esate nuostabus.

Gyvenimą smagesniu paverčia paprasti dalykai – pavyzdžiui, galite rašyti laimės sąsiuvinį. Kasdien užrašykite po 5 dalykus, kurie jus verčia jaustis laimingu. Ranka popieriuje įrašyti žodžiai tarsi atveria akis – gyvenimas tampa kur kas smagesniu!

Lygiai taip pat galite užrašyti ir savo mėgstamus dalykus ar tuos, dėl kurių savimi didžiuojatės. Rašykite tomis dienomis, kai jaučiatės esąs pakylėtas,  o skaitykite juos tada, kai apims neviltis.

Nebijokite paprašyti pagalbos ir savo artimiausių draugų bei šeimos. Paprašykite jų apibūdinti Jus vienu žodžiu ir jį užrašyti. Kai jausitės nusiminęs, perskaitykite šiuos artimųjų Jums užrašytus žodžius.

Lipnūs lapeliai – taip pat puikus priminimas. Juo labiau, kad juos galite palikti įvairiausiose vietose: ant  šaldytuvo, veidrodžio ar netgi ten, kur įprastai nebūnate. Padarykite sau staigmeną!

Atminkite, jog tobulėjimas – puikus dalykas, tačiau savivertė yra svarbi lygiai taip pat.

Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.