Norite ryte pabusti lengviau? Keiskite įpročius!

72977

Nedidelės pertraukos įvairiose gyvenimo srityse gali pagerinti psichinę ir fizinę savijautą. Net ir pasirinktame sveikos mitybos plane ar treniruočių programoje padarę nedidelę pertraukėlę, po jos galite atrasti naujos motyvacijos. Tačiau svarbiausia – pailsėjus grįžti į įprastą režimą.

Jei jūs rytais namie mankštinatės arba bėgiojate parke, tačiau laikinai nustojate tai darę dėl, pavyzdžiui, prastų oro sąlygų, ar tiesiog nenoro trukdyti ryte nutarusius ilgiau pamiegoti šeimos narius, vis dėlto reikėtų nepamiršti sugrįžti prie įprastų fizinių treniruočių. Po pertraukos tikrai pastebėsite, kaip fizinis aktyvumas ryte puikiai nuteikia naujos dienos pradžiai.

Mankšta visiškai neturi būti labai sudėtinga, reikalaujanti daug jėgų ir energijos – tai gali būti net ir spartus ėjimas. Rytinė mankšta ne tik sumažina suvartojamų kalorijų kiekį, priverčia virškinimo sistemą dirbti efektyviau, bet ir padeda lengviau atsibusti.

Nustebsite, kaip nusistovėjusios tvarkos pakeitimas darant nedideles pertraukėlės gali net priversti mąstyti kitaip. Pokyčiai gali būti labai įvairūs – netikėtai nutarsite atsisakyti kavos, pradėsite eiti pasivaikščioti po pietų, įsipareigosite savaitgaliais paskambinti kitame mieste gyvenantiems tėvams, pasirinksite 28 dienų sveikos mitybos planą arba įveiksite dar kokius iššūkius. Keitimasis ir prisitaikymas prie pokyčių yra tai, kaip mes mokomės ir augame.

Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.