Nustok svajoti – daryk

789

Norint turėti gražų kūną, pirmiausia reikia pradėti nuo mitybos. Reikia nustoti valgyti visokias nesąmones: bandeles, pyragus, saldainius, o pradėti valgyti kuo daugiau vaisių ir daržovių, riešutų, kuriuose daug reikalingų vitaminų ir kitų medžiagų. Reikia atsikratyti įpročio kasdien suvalgyti kažko saldaus. Įsivaizduojate – atsisakyti tik vieno dalyko – saldumynų kasdien. Nuo to prasidės jūsų kelionė liekno ir sveiko kūno link. Ir jei visą savaitę pavyks išsilaikyti – sekmadienį apdovanokite save trimis kąsniais mėgstamiausio saldėsio. Kodėl trimis? Nes tiek užteks, kad pajaustumėt malonumą ir iš tiesų pasimėgautumėt. Visi kąsniai nuo ketvirto būtų skirti tik užpildyti skrandį. Vienas saldėsis per savaitę tikrai nepakenks.

Antras žingsnis – vanduo. Jo gerti visur ir nuolat. Vanduo – tai ne tas pats kas kava, arbata ar sultys. Vanduo yra vanduo. Galite rinktis – paprastą, ar mineralinį, bet privalote gerti. Veikia geriau nei „stebuklingi“ kremai – oda palygėja, sveikiau atrodo, organizmas išsivalo. Ir jūs galite spindėti.

Trečias žingsnis – sportas. Na, jei nieko iki šiol nedarėte – tai bent pusvalandžio pasivaikščiojimas KASDIEN. Paskui didinkite krūvį – ilgiau, greičiau, bėgiokite, atraskite jums labiausiai tinkančią veiklą. Bet planas minimum – pusvalandis pasivaikščiojimo kasdien bet kokiu oru. Ir negali būti jokių – pavargau, neturiu laiko, tingiu.

Ir viskas. Tik trys dalykai:

1. Nevalgyti nesąmonių;

2. Daug gerti;

3. Judėti.

Po poros savaičių tikrai matysite rezultatus. Pradėti tikrai labai sunku, bet kas pas jus valdo – jūsų kūnas ar jūs? Viskas proklauso nuo pasirinkimo. Tik privalote kasdien nuosekliai siekti savo svajonės.

Dienoraštis

Kaip pradėti kasdien judėti liekno kūno link? Kas geriausiai veikia? Pradėkite rašyti dienoraštį.

Data:

Maistas:

Pusryčiai:

Užkandis:

Pietūs:

Užkandis:

Vakarienė:

Išgėriau vandens:

Išgėriau kitų gėrimų:

Fizinė veikla:

Pasivaikščiojimas:

Pratimai pilvui:

Pratimai nugarai:

Pratimai kojoms ir sėdmenims:

Pratimai rankoms:

Ir sverkitės ar matuokitės apimtis centimetru kartą per savaitę. Jau po poros savaičių matysite rezultatus ir tuo pačiu žinosite, kas geriausiai veikia konkrečiai jums.

Sėkmės!

 

Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.