Siekdami pagerinti gyvenimą, vadovaukitės 80/20 taisykle

images

Ar esate kada pagalvoję, jog Jūsų gyvenimo būdui trukdo… smaližiavimas? Žemiau pateikiau kelis patarimus, kurie, tikėtina, pagerins Jūsų gyvenimą visose srityse.

Vadovaukitės 80/20 taisykle – susitelkite į savo tikslą 80 proc., o kitus 20 proc. palikite lankstumui.

Štai kaip tai veikia:

1. Vadovaukitės 80/20 taisykle valgydami

Turėdami omenyje šią taisyklę, išliksite motyvuoti ir realistiški. 80 proc., t.y. beveik visada, rinkitės sveiką maistą, o 20 proc. laiko arba mažiau skirkite smaližiavimui. Tai būtų puiki pradžia. Kai didžiąją dauguma Jūsų pasirinkto maisto taps sveikas maistas, Jūsų organizmas pats pradės pageidauti sveikesnių produktų. Prisimindami 80/20 taisyklę, galite sau suteikti šiek tiek laisvės, tačiau ir likusi dalis Jūsų priimamų sprendimų privalo būti naudinga sveikatai.

2. Vadovaukitės 80/20 taisykle sportuodami

Sporto treniruotėse praleiskite tik 20 proc. laiko. Jei nenorite eiti į sporto treniruotę vieną dieną – puiku, tačiau pažadėkite sau, kad sportuosite kitomis savaitės dienomis.

3. Vadovaukitės 80/20 taisykle taupydami laiką

Pasinaudokite Stephen‘o Covey patarimu ir „nesuteikite prioriteto savo tvarkaraščiui – prioritetus dėkite jame.“ Paskirkite 80 proc. savo dienos svarbiausiems prioritetams. Kokių atliktų darbų rezultatai Jus priartintų prie nusistatytų tikslų?

Kartais galime pasiklysti tarp smulkmenų, todėl pradėkite dieną nuo svarbiausių darbų, o smulkesnių imkitės tik tada, kai svarbiausi jau bus padaryti.

4. Vadovaukitės 80/20 taisykle mąstydami

Šįmet padirbėkite su savo vidiniu balsu. Ar daugiau Jūsų minčių teigiamos ar neigiamos? Žinoma, 100 proc. teigiamų minčių būtų nuostabu, tačiau 80 proc. – irgi nebloga pradžia. Didžiąją laiko dalį bandykite savo mintis paversti teigiamesnėmis. Juk Jūsų mintys nusako Jūsų savijautą, taigi kodėl nepradėjus mąstyti teigiamiau?

5. Vadovaukitės 80/20 taisykle gyvendami

Padarykite sau paslaugą ir pamirškite gyvenimo balanso sąvoką, verčiančią vaikytis nepasiekiamų dalykų. Gyvenkite dėl to, kas Jums gyvenime ir svarbu. Įsitikinkite, kad didesnę savo laiko dalį skiriate tam, kas jums brangiausia. Tai ne tik padarys Jus laimingesniais, bet ir suteiks ramybės.

Šiais metais vadovaukitės 80/20 taisykle ir ji Jums iš tiesų patiks!

 

Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.