Sveikiems plaukams – kaukės iš graikinių riešutų

Sveikiems plaukams

Graikiniai riešutai ne tik skanūs, bet ir naudingi. Riešutai plačiai naudojami kosmetikos pramonėje: praktiškai kiekvienoje kremų, šveitiklių, šampūnų ir kitų priemonių linijoje yra graikinių riešutų. Jie puikiai tinka įvairioms naminėms kaukėms, šį kartą papasakosime, kaip palepinti savo plaukus.

Stiprinamoji plaukų kaukė

Graikiniai riešutai yra labai riebūs, todėl padeda kovoti su galvos odos ir plaukų sausumu. Į dubenėlį įberkite keletą riešutų, trinkite juos grūstuvėliu, kol išsiskirs riebalais (naudoti elektrinį smulkintuvą nepatartina, nes negalėsite išspausti aliejaus). Įpilkite truputėlį šilto pieno ir paruošta ištepkite plaukus. Apvyniokite galvą rankšluosčiu ir laikykite šiltai 20-25 minutes. Kaukę nuplaukite šiltu vandeniu.

Plaukų augimą skatinanti kaukė

Pakelį sausų mielių užpilkite puse stiklinės šilto kefyro ir palaikykite šiltoje vietoje. Kai mielės suputos, įmaišykite pusę šaukštelio garstyčių miltelių, vieną kiaušinio baltymą ir porą šaukštų nerafinuoto riešutų aliejaus. Paruošta mase ištepkite plaukus, taip pat gerai įtrinkite į šaknis. Kad poveikis būtų geresnis, apvyniokite galvą maistinė plėvele arba aliuminio folija. Laikykite šiltai apie 30 minučių, tada nuplaukite. Pageidautina nenaudoti šampūno. Atsikratyti ne visiems malonaus baltymo kvapo padės jei plaukus perskalausite ramunėlių nuoviru.


Produktai, susiję su šiuo straipsniu
Energetinė vertė, kcal Baltymai, g Angliavandeniai, g iš kurių cukrus, g Riebalai, g iš kurių riebalų rūgštys, g Skaidulos, g Natris (druska), g
graikiniai_lukst2 Graikiniai riešutai 654,0 15,2 13,7 2,6 65,2 6,56 6,7 0,02
Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.