Kas gelbsti užpuolus alkiui?

moliugai lukstenti

1. Jose itin daug magnio. Tik pusė puodelio pakepintų moliūgo sėklų turi net 92 proc. visos dienos magnio normos – tokį organizmo poreikį pavyksta patenkinti tik nedaugeliui žmonių. Magnis padeda atpalaiduoti nervus ir raumenis, stiprina kaulus ir padeda kraujui geriau cirkuliuoti.

2. Jos puikiai užpildo skrandį. Kupinos baltymų ir ląstelienos, kepintos moliūgų sėklos yra toks užkandis, kuris patenkins abu poreikius – ir numarinsite pradėjusį kirbėti alkį, ir jausitės paskanavę.

3. Sėklas galima paskaninti mėgstamais prieskoniais. Ar tai būtų keletas gabalėlių parmezano sūrio, ar česnakas, ar netgi aitriosios čili paprikos milteliai – antioksidantų kupini prieskoniai ar įvairios žolelės užkandžius padarys dar naudingesnius sveikatai!

Taigi, kai savaitgalį užplūs pačių saldžiausių, gardžiausių ir kitų įvairiausių skonių reikalaujantis alkis, susiraskite moliūgo sėklų. Pakepinkite jas ir mėgaukitės teikiama nauda!

 

Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.