1toma.eroglu

Kodėl gi Nom Nom? Sau dem gud? Paaiškinimas paprastas, labai norėjau paprastumo ir neįpareigojančio vėjavaikiškumo. Nes pirmos mintys, kurios man atkeliauja paragavus naujų skonių ir yra būtent: Nom nom, sau dem gud!

Kas aš? Aš esu dietistė, skatinanti žmones maitintis teisingai jau 7 metus. Daugiausiai patirties turiu Norvegijoje. Ten dirbau kursų vadove svorio metimo centre, vėliau patarėja mitybos klausimais Norvegijos Maisto Saugos Departamente. Dabar dirbu su privačiais klientais, mokau juos sveikos mitybos principų. Taip pat kartu su kolegėmis aktyviai dirbame su Yoga Retreat Online projektu. Ir aišku, kad nepritrūktų veiklos studijuoju ir Sveikatos Mokslų magistrą Oslo universitete.

Mano misija – skatinti žmones į savo mitybą įtraukti kuo daugiau patiekalų iš daržovių. Suvalgyti daugiau vaisių bei augalinės kilmės maisto produktų. Rinktis ekologišką maistą.

Mano planas –  Nope. Jokių quick fix nebus. Jokių atjaunėk per 3 dienas. Seriously? Kiek laiko užtrunka įpročiams išsivystyti, tiek laiko reikia juos vėl pakeisti naujais. Keičiant mitybos įpročius, jūs keičiate ir visą gyvenimo būdą, jūs apsiperkate kitaip, jūs vakarieniaujate kitaip. Keičiasi jūsų kūno fiziologija, keičiasi rūbai, keičiasi laisvalaikio užsiėmimai. Jūs tampate ta naująja versija, kuria norite būti. Man visiškai nesvarbu tu veganas, vegetaras, paleo, lilejo ar dar visoks koks, man svarbu, kad tu pasiektum savo tikslą – gyventi sveikiau. O tai paprastai galima padaryti, renkantis ekologišką bei augalinės kilmės maistą. Dažniau. Nes ne tik rezultatas yra svarbus, bet pažanga. Kiekvienos dienos pažanga – būti geresniu, sveikesniu ir laimingesniu nei vakar.

 

http://www.nomnom.lt

 

 

 

Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.