EGLĖ KAUNECKIENĖ

Ajurvedos centro SPA Shanti direktorė. Daugiau nei prieš dešimtmetį atrado ajurvedos išmintį, kurios pagrindais gyvena jos penkių asmenų šeima. Po kelionių po Indiją buvo sukurtas pirmasis autentiškas ajurvedos centras Lietuvoje SPA Shanti. Ajurvedinius masažus greitai pamėgo lietuviai, ir dabar Ajurvedos centras SPA Shanti gyvuoja jau 8 metus. Atradusi ajurvedos išmintį, Eglė pradėjo naują verslą, sukūrė šeimą, išmoko įgūdžių susikurti laimę, puoselėti sveikatą ir pagelbėti kitiems. Eglės organizuojami renginiai apie sveikatą ir laimę suburia pilnas sales Vilniečių. Jos gyvenimo istorija buvo pasakojama didžiuosiuose žurnaluose ir tinklapiuose ,,Stilius”, ,,Moteris”, ,,Sveikas žmogus”, ,,Ji24″, ,,Laisvalaikis”, ,,Panelė”. Ji ,,Sveikas žmogus”, ,,Valanda su Rūta”, ,,Ką manai”, ,,Beatos virtuvė” laidų viešnia. Eglė laiminga mama ir žmona, sėkminga verslininkė, ajurvedos konsultantė, dėstytoja.

http://www.ajurveda.lt/

 


Produktai, kuriuos rekomenduoja šis draugas
Energetinė vertė, kcal Baltymai, g Angliavandeniai, g iš kurių cukrus, g Riebalai, g iš kurių riebalų rūgštys, g Skaidulos, g Natris (druska), g
migdolai Migdolų riešutai 663,0 24,2 20,5 6,6 52,0 4,7 8,1 0,0
migdolai_k_s2 Kepinti ir sūdyti migdolų riešutai 639,0 27,7 20,7 4,7 45,9 6,9 16,0 0,2
Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.