9 ypač laimingų žmonių sprendimai

77290

Buvimas laimingu – nusiteikimas ir sprendimas, kurį žmogus gali sąmoningai priimti. Dalinamės 9 sprendimais, kuriuos priima ypač laimingi žmonės. Šie sprendimai publikuoti knygoje „Kaip mes pasirenkame būti laimingais“ (angl. „How We Choose to Be Happy“), kurios autoriai – Rick‘as Foster‘is ir Greg‘as Hicks‘as. Autoriai pasakoja, kad neplanavo surinkti būtent 9 sprendimų – tiesiog renkant istorijas, paaiškėjo, kad būtent šie 9 punktai nuolat kartojasi, o kiekvienas jų palaiko kitą.

  1. Ketinimai. Aktyvus noras, įsipareigojimas būti laimingu ir priimti sąmoningą sprendimą geriau būti laimingu nei nelaimingu.
  2. Atskaitomybė. Visos atsakomybės už savo veiksmus, mintis ir jausmus prisiėmimas, kategoriškas atsisakymas kaltinti kitus dėl savo nelaimės būsenos. Buvimas laimingu yra kiekvieno žmogaus pasirinkimas ir tik jis už tai atsakingas.
  3. Identifikavimas. Nuolatinis paieškų procesas, giliai savyje ieškant, kas jus daro unikaliai laimingais, nekreipiant dėmesio į tai, ką sako kiti – kodėl turėtumėte būti laimingas.
  4. Centravimas. Neginčijamas atkaklumas laimę padaryti savo gyvenimo centru. Laimė turi būti žmogaus prioritetas.
  5. Pertvarka. Pasirinkimas problemas paversti galimybėmis ir iššūkiais, transformuoti traumą į kažką reikšmingo, svarbaus ir kupiną emocinės energijos.
  6. Pasirinkimai. Sprendimas pasiekti savo gyvenimą, sukuriant kelis scenarijus. Buvimas atviru naujoms galimybėms, lankstus požiūris į gyvenimo kelionę – laimės raktas.
  7. Įvertinimas. Pasirinkimas vertinti savo gyvenimą ir žmones jame. Sukimasis dabartyje, kiekvieną patirtį verčiant kažkuo brangiu.
  8. Davimas. Pasirinkimas dalintis savimi su draugais ir bendruomene, duoti pasauliui daug ir nesitikėti grąžos.
  9. Teisingumas.
Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.