Kaip išlikti aktyviam pasibaigus vasaros sezonui

Kaip išlikti aktyviam pasibaigus vasaros sezonui

Kaip išlaikyti patogų ir motyvuojantį treniruočių ritmą, kai lauke baigiasi kepinantys vasariški orai ir atslenka maloni rudens gaivuma? Pateikiame keletą patikrintų receptų, kaip mėgautis laiku lauke arba kuo užsiimti lietui lyjant.

Susiraskite vandens

Plaukiokite. Nesvarbu, ar sukate ratus baseine, ar tiesiog plūduriuojate ežero paviršiuje, plaukiojimas yra puikus būdas lengvai treniruoti širdies raumenį.

Vaikščiojimas paplūdimiu. Vaikštinėjimas arba bėgiojimas smėliu yra intensyvi treniruotė, už kurią gražia išvaizda jums „padėkos“ sėdmenys ir blauzdos. Kartu pasiimkite ir šunį!

Vandens tinklinis. Pasikvieskite draugų, pasiimkite tinklinio kamuolį ir šokite į baseiną. Nors vandens tinklinis neatrodo toks intensyvus kaip jo alternatyva ant smėlio, plaukimas ir šokinėjimas vandenyje taip pat daro stebuklus.

Lankykite sporto klubą arba grupines treniruotes

Ruduo – naujų mokslo metų pradžia, tad tai palankus metas išbandyti ir naujų sporto užsiėmimų: nuo grupinių jogos treniruočių iki populiariųjų zumbos šokių ar net sporto stovyklų. Sporto klubo aplinka visada motyvuoja!

Tapkite vyturiu arba pelėda

Jei jums nepatinka bėgimo takeliai, bėgiokite lauke anksti ryte arba vėlai vakare. Lauke geriausia sportu užsiimti vos patekėjus saulei arba jai jau nusileidus. Nepamirškite, kad bėgant aušroje ar jau sutemus reikia vilkėti šviesių spalvų drabužiais ir turėti atšvaitą ar net žibintuvėlį, kad pravažiuojantys automobiliai jus pamatytų.

Nepamirškite…

Net ir profesionaliausi sportininkai dažnai pamiršta per dieną išgerti 8 stiklines vandens – tai būtina!

Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.