Kaip mankštintis nematant bosui

70098

Vis skundžiatės, kad nėra laiko nueiti į sporto salę ar nubėgti į šalia esantį parką? Po darbo grįžęs namo net negalite pagalvoti apie bėgimo takelį, o prieš akis norisi matyti tik mėgstamiausią serialo herojų? Užteks išsisukinėti, sportuoti galite ir darbo metu!

Dešimt patarimų, kaip mankštintis ir atsipalaiduoti darbe, nesukeliant bosui jokių įtarimų:

1. Sėdėdami prie darbo stalo stipriai įtempkite visus raumenis, po to juos atpalaiduokite, užmerkite akis ir suskaičiuokite iki dešimties. Kartokite 5 kartus.

2. Rąžykitės! Sunerkite rankas ir tieskite jas į viršų.

3. Ištieskite kojas prieš save po stalu, lenkite kojų pirštus į save. Kartokite 5 kartus.

4. Išsitieskite kėdėje. Spauskite smakrą prie kaklo, po to kelkite jį į viršų. Lėtai pakartokite penkis kartus.

5. Lenkite galvą į šoną, ausimi siekite peties. Lėtai pakartokite po penkis kartus į abi puses.

6. Lėtais sukamaisiais judesiais pamasažuokite sau sprandą ir smilkinius. Taip suaktyvinsite kraujotaką ir smegenų veiklą.

7. Užpuolė stresas? Užmerkęs akis giliai pakvėpuokite 12 kartų. Pabandykite atpalaiduoti veidą, žandikaulį ir liežuvį.

8. Užuot spaudęsi ankštame lifte ir spoksoję į bendrakeleivius – rinkitės laiptus. Kylant laiptais į viršų ir leidžiantis žemyn, dirba skirtingi kojų raumenys, suaktyvinama kraujo apykaita, tad į biurą įžingsniuosite žvalesnis ir energingesnis.

9. Kalbate telefonu su paplepėti itin mėgstančiu klientu ar partneriu? Atsistokite nuo darbo stalo, pasivaikščiokite, padarykite keletą pritūpimų, pamankštinkite kojas.

10. Pasiūlykite kolegoms įsigyti žingsniamačius ir padaryti lažybas, kas per mėnesį būdamas darbe nueis daugiau žingsnių. Lažybų pabaigoje surenkite kolegų pasibuvimą gamtoje ir atšvęskite pergalę.

 

 


Produktai, susiję su šiuo straipsniu
Energetinė vertė, kcal Baltymai, g Angliavandeniai, g iš kurių cukrus, g Riebalai, g iš kurių riebalų rūgštys, g Skaidulos, g Natris (druska), g
ananasai2 1GO DŽIOVINTŲ VAISIŲ IR SĖKLŲ MIŠINYS 395 7,2 67,9 61,7 10,1 3,4 1,8 0,5
Razinos2 1GO DŽIOVINTŲ UOGŲ MIŠINYS 320 2,9 75,6 71,5 0,5 0 1,0 0
cashew2 1GO RIEŠUTŲ IR DŽIOVINTŲ VAISIŲ MIŠINYS 482 7 56,7 45,4 24,5 5,4 3,1 0,2
Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.