7 užkandžiai, paskaninsiantys jūsų vakarėlį

SplitShire_IMG_9951-800x500

Ruošiatės vakarėliui ir norite nustebinti savo svečius? Išbandykite šiuos receptus. Puikaus kulinaro laurai jums – garantuoti.

  1. Sūrio rutuliukai su rūkyta paprika ir kedrinėmis pinijomis. Puikus užkandis jei mėgstate pikantiškus užtepus. Rūkyta paprika suteiks malonų aromatą, marmurinę išvaizdą. Patiekite su mėgiamais trapučiais arba krekeriais.
  1. Jei žinote, kad į svečius užsuks aštrumynų mėgėjai: aštrūs riešutėliai.
  2. Kai norite nustebinti užsukusius svečius – karijų riešutų ir karamelizuotų morkų pyragėliai. Šiek tiek užtruksite, ko pagaminsite, tačiau skonis – nuostabus.
  3. Besiruošiantiems meksikietiškam vakarėliui: meksikietiški riešutai.  Tik įsidėjus į burną pajunti saldumą, vėliau sūrumą, o sukramčius lieka tik deginantis aštrumas. Įdomus, neįprastas, tačiau labai gardus ir pikantiškas užkandis.
  4. Šiuo metu labai madingi įvairūs paštetai. Išbandykite šį – ragavę labai gyrė. Kepenėlių paštetas su džiovintais abrikosais
  5. Kai norisi kažko tooookio, bet sveiko – sveikuoliški riešutiniai sausainiai
  6. Vakarą vainikuos tobulas užkandis prie vyno: keptas sūris su graikiniais riešutais

 

Išbandykite, paragaukite ir parašykite, ar patiko: jurga@arimex.lt

Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.